Moje služby

Moje nabídka profesionálních služeb v oblasti realit

Vaši nemovitost profesionálně připravím k prodeji a zajistím její prodej za nejvyšší možnou cenu na trhu. Samozřejmostí je zajištění veškerého právního servisu, notářské úschovy a veškerých náležitostí k zajištění bezproblémového prodeje vaší nemovitosti.

Rádi byste koupili nový byt či dům k vlastnímu bydlení? Nemáte čas procházet tisíce inzerátů a vyhledávat vhodné nemovitosti?

Díky přístupu do databází nemovitostí nejen v naší nabídce pro vás vyhledám vhodnou nemovitost a vyjednám co nejvýhodnější podmínky pro nákup nemovitosti.

Pro své klienty zajišťuji veškerý servis spojený s klidným a bezproblémovým pronájmem vaší nemovitosti. Prověřím nájemníky, zajistím přípravu smluv i prohlídky bytu.

Postarám se o to, abyste vy, jako majitelé nemovitostí měli co nejméně starostí a zajistili si stabilní výnos.

Odhad ceny nemovitosti zdarma

Před prodejem nemovitosti je dobré znát její reálnou tržní hodnotu. Nabízím vám posouzení ceny vaší nemovitosti zcela zdarma a bez závazků.

Samotný odhad vás nijak nezavazuje k prodeji se mnou, získáte však ihned lepší představu o tom, jaká je současná hodnota vaší nemovitosti na trhu, a za kolik ji můžete prodat.

Zajistím za vás jednání na obecních i stavebních úřadech. Vy se tak můžete věnovat činnostem, které jsou pro vás důležité, a často zdlouhavé jednání s úředníky můžete nechat na mně.

Prodej či nákup nemovitosti se neobjedne bez podpisu smluv, vkladů na katastr, apod.

Společně s našimi právníky pro vás připravím veškeré smlouvy potřebné k úspěšnému a bezproblémovému průběhu obchodu.

Rádi byste se stěhovali do nového bytu nebo domu? Nemáte ještě zajištěno financování nebo potřebujete poradit, zda nelze získat finanční zdroje výhodněji?

Pomůžu vám se zajištěním co nejvýhodnějšího financování vašeho nového bydlení.

Zajistím profesionální videoprohlídku vaší nemovitosti. Díky tomu bude váš byt či dům v inzerci ještě atraktivnější a uvidí ji více zájemců.

Vaši nemovitost profesionálně připravím k prodeji tak, aby byla co nejatraktivnější pro budoucího kupujícího. První dojem je neopakovatelný a je důležité se na něj zaměřit.

Podívejte se, jaký je rozdíl mezi amatérsky a profesionálně připravenou nemovitostí k prodeji.

Zajistím pro vás také geometrické zaměření nebo dělení pozemků.

Zaujala jsem Vás?

Neváhejte a obraťte se na mě.

Telefon

Zavolejte nebo napište SMS

E-mail

Preferujete e-mailovou komunikaci?

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart